Le Petit Coin De Paradis
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Tennisveld Paardrijden Windsurfen Duiken Visserij Kanoën Wandelen |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Le Petit Coin De Paradis Sainte-Anne appartement bevindt zich op slechts 6 minuten lopen van Plage du Bourg de Sainte-Anne en heeft uitzicht op de stad. Bovendien ligt het appartement van 35 m² op een korte afstand van het Plage du bourg.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 4 km van Anse a Saint. Er is een gratis strand strand binnen 5 minuten loopafstand van deze 1-slaapkameraccommodatie. Le Petit Coin De Paradis appartement bevindt zich op 2 km van Karukera Land.
Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een droger. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Dit appartement is te bereiken binnen een paar straten van Galbas bushalte. Maak uw verblijf bij Le Petit Coin De Paradis appartementen spannender door deel te nemen aan windsurfen, kanoën en vissen.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet24 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Kapper
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Windsurfen
- Duiken
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Tennisveld
- Visserij
Diensten
- Autoverhuur
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Le Petit Coin De Paradis appartement.
Het Plage du bourg en Plage du Bourg de Sainte-Anne behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Le Petit Coin De Paradis appartement. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf dit strand Le Petit Coin De Paradis appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van dit strand Le Petit Coin De Paradis appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Le Petit Coin De Paradis appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Le Petit Coin De Paradis appartement is $89. - ❓
Beschikt dit strand Le Petit Coin De Paradis appartement over parkeergelegenheid?
Dit strand Le Petit Coin De Paradis appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door dit appartement?
Gasten van dit appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Heeft Le Petit Coin De Paradis appartement een internetverbinding?
Ja, Le Petit Coin De Paradis appartement is voorzien van draadloos internet in de kamers. - ❓
Wat is precies de grootte van Le Petit Coin De Paradis appartement?
Le Petit Coin De Paradis appartement bestaat uit 35 vierkante meter.